WYCIECZKA Nr 759 - Zielony "Szlak rowerowy Konopnica - Osjaków - Konopnica" (EWI-3)
TRASA WYCIECZKI i DANE STATYSTYCZNE
Dojazd na szlak : Łódź - Gorzew - Górka Pabianicka - Konin - Wola Żytowska - Żytowice - Janowice - Ludowinka - Zalesie - Hipolitów - Mauryców - Kiki - Karszew - Kolonia Bałucz - Bałucz - Młynisko - Borszewice Kościelne - Kolonia Gajewniki - Gajewniki - Wymysłów - Ochraniew - Maciejów - Zduńska Wola - Holendry - Poręby - Zapolice - Pstrokonie - Jeziorko - Korzeń - Antonin - Strumiany - Wielka Wieś B - Siemiechów - Rychłocice
Łącznie : 74 km
Zielony szlak rowerowy "Konopnica - Osjaków - Konopnica" :
Rychłocice - Wrońsko - Piaski - Konopnica - Sabinów - Strobin - Osjaków - Dębina - Skaleniec - Walków - Bębnów - Szynkielów - Rychłocice
Łącznie : 45 km
Powrót : Rychłocice - Osieczno - Brzyków - Kocina - Witoldów - Widawa - Podgórze - Górki Grabińskie - Podule - Nowe Kozuby - Stare Kozuby - Sędziejowice Kolonia - Sędziejowice - Lichawa - Dobra - Pruszków - Rososza - Sięganów - Łopatki - Podłaszcze - Łask - Kolumna - Dobroń - Chechło II - Chechło I - Pabianice - Ksawerów - Łódź
(15.10.2019. - 193,26 km, 22,3 km/h, 8:39:56 h)
ZDJĘCIA FILMY GPS
Dojazd na szlak : Łódź - Gorzew - Górka Pabianicka - Konin - Wola Żytowska - Żytowice - Janowice - Ludowinka - Zalesie - Hipolitów - Mauryców - Kiki - Karszew - Kolonia Bałucz - Bałucz - Młynisko - Borszewice Kościelne - Kolonia Gajewniki - Gajewniki - Wymysłów - Ochraniew - Maciejów - Zduńska Wola - Holendry - Poręby - Zapolice - Pstrokonie - Jeziorko - Korzeń - Antonin - Strumiany - Wielka Wieś B - Siemiechów - Rychłocice
Łącznie : 74 km
Zielony szlak rowerowy "Konopnica - Osjaków - Konopnica" :
Rychłocice - Wrońsko - Piaski - Konopnica - Sabinów - Strobin - Osjaków - Dębina - Skaleniec - Walków - Bębnów - Szynkielów - Rychłocice
Łącznie : 45 km
Powrót : Rychłocice - Osieczno - Brzyków - Kocina - Witoldów - Widawa - Podgórze - Górki Grabińskie - Podule - Nowe Kozuby - Stare Kozuby - Sędziejowice Kolonia - Sędziejowice - Lichawa - Dobra - Pruszków - Rososza - Sięganów - Łopatki - Podłaszcze - Łask - Kolumna - Dobroń - Chechło II - Chechło I - Pabianice - Ksawerów - Łódź
(15.10.2019. - 193,26 km, 22,3 km/h, 8:39:56 h)
ZDJĘCIA FILMY GPS
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz